16 -April -2014 - 12:28

ViCoMo

Başarı Öyküleri

TTGV

bets10
TSF Dünya Takımlar Şampiyonası canlı yayınlandı

24 Kasım-6 Aralık 2013 tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirilen 2013 Dünya Satranç Takımlar Şampiyonası Tilda canlı yayın sistemleri ile canlı yayınlandı. 6 farklı kamera ile verilen canlı yayın dünyasnın 145 ülkesinden izlendi.

 
Egeus Kongresi'nde Operasyon Canlı Yayını

21-22 Kasım 2013 tarihinde İstanbulda gerçekleştirilen 5. Endoskopik Ultsanaografi Kongresi EGEUS'ta Marmama EAH'den Gayrettepe'deki kongr eoteline 5 saat süresince canlı yayın gerçekleştirildi. Kongre'den soruların sorulduğu aynı anda 2 operasyon odasından yapılan yayın ilgi ile takip edildi

 

 

 

 

 

 
Novonordisk için Canlı Yayınlar

 

Tilda 8 Ekim, 9 ekim ve 10 Ekim tarihlerinde Novonordisk firması için novomix.seminer.tv adresinden canlı yayınları başarı ile gerçekleştirdi.

 

 
Obezite Cerrahisi Canlı Yayını

17 Haziran 2013 tariihnde Obezite Cerrahisi ile ilgili halkı bilgilendirme semineri  Kavacık Medisatate hastanesinde gerçekleştirildi.Obezite.seminer.tv adresinden tilda tarafından canlı yayınlandı.

 
Nefroloji Kış Okulunu Canlı Yayınlandı

28-31 Mart 2013 günleri arasında KKTC Girne'de gerçekleşti. Tilda tüm Kış okulu ceraktif.com adresinden canlı olarak yayınladı. Akşamları kongre Günün Özeti ayrıca canlı olarak yayınlandı.

 
TKD Bu hafta Sizdeyiz! programı

TKDTürk Kardiyoloji Derneği Bu hafta Sizdeyiz programını canlı yayınla Sanofi'nin Koşulsuz desteği ile yürütüyor.Bu Hafta Sizdeyiz! programı Trabzon;Sivas, Samsun,Adana, İstanbul ve Ankara'da Tilda Canlı yayın hizmeti ile gerçekleştirildi.

 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 3